1 / 2
Huawei P8lite
2.500 МКД
22.06.2019 14:19

Могила / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

P8 lite

Боја:

White

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Телефонот е во одлична состојба.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077824936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам