Logo

Se prodava malku koristena vodna pumpa eftino Opel Astra

Број на оглас: 3295007 | Објавен на: 03.04.2020, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra 1.7cdti 74kw

Tип на делови: Ладење / пумпа за вода

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ispravna vodna pumpa za opel astra 17 cdti 74kw germanska.garantiram zatoa sto i jas namestiv ista takva
doneseni se od germanija ispravni so dihtun komplet.cena 1200 denari

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач