Se prodava plac so kukja vo Vlae
75.000 €
17.12.2019 21:15

Карпош / Скопје

Квадратура:

140 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 140m2 so kukja 62m2 vo Vlae, ima podzemna garaza od 10m2 i dva vleza. Markica za gradba P+1+P. Cena 95.000 evra.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LivIn - Agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
075246116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам