1 / 5
KYMCO - AGILITY 50
450 €
Цената е фиксна
22.06.2019 17:18

Битола / Битола

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

AGILITY 50

Километри:

10000

Се продава скутер Kymco во одлична состојба.
Поклон кацига Hamachi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Марјанчо
Потврден огласувач
076948900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам