1 / 1
Tablet media com
1 €
Цената е фиксна
18.06.2019 06:27

Аеродром / Скопје

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

Tabletot e koristen e kako nov koristen e nekolku meseci no ima mal problem

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dijana
Потврден огласувач
078256475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам