1 / 4
Апартман во Струга
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2019 09:22

Струга / Струга

Се издава апартман. Апартманот е двособен стан комплетно опремен со кујна, телевизор, интернет...

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

mirko.ukoski@diz.gov.mk
Потврден огласувач
070261285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам