Logo

Se prodava kuca

Број на оглас: 3295702 | Објавен на: 16.08.2019, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2003

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Boris Kidric Br:38b

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova kuca vo blizina na opstina Kicevo.
Inf na tel:070 806 103
Cena po dogovor.

  Кичево

Прати Е-Маил

  Branko

Потврден огласувач