1 / 5
Masina za sadenje pcenka
1 €
28.06.2022 22:09

Демир Хисар

Se prodava masina za sadenje pcenka,graf,soncoglet
Masinata e dobro socuvana i rabotena samo za svoi potrebi

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

zlate
Потврден огласувач
070567640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам