1 / 10
Proel Bass Woofer Soundcraft MFXi mikser i DB pojacalo
300 €
Цената не е фиксна
16.06.2019 16:34

Гевгелија / Гевгелија

Се продавaaт:
- Proel SW115 a 350w rms bass woofer (300eu)
- Soundcraft MFXi миксета (350eu со куфер)
- DB Technologies MPA504 mosfet 250w 4 om (150eu)

Сите во супер состојба. Цена по договор. Број за контакт 070 441 300.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Gisho
Потврден огласувач
070441300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам