1 / 10
MERCEDES A170CDI
1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2020 11:23

Кратово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Mercedes A170 CDI od oprema poseduva Klima elektrika na prozori I retrovizori vebasto air beg aluminiumski bandazi novi gumi napraven sevris ulje filter za nafta filter za ulje filter za vozduh filter polen smeneto roleri na pk kais sajmna na alternator lager na klima registriran do juli 2020 odlicno za vozaci pocetnici

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075200742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам