Talpi
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2019 19:50

Кичево

Prodavam suvi talpi ot topola( jasika).dolzina im e 4m. Shirina im e razlicna.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070299019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам