Logo

SMETKOVODSTVENI USLUGI I BESPLATNA REIGSTRACIJA NA FIRMI

Број на оглас: 3297002 | Објавен на: 13.10.2019, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Вид на оглас: Се продава


Лиценцирано друштво за сметководство,ревизија и даночно советување ДиД ЕКСПЕРИЕНС ДОО СКОПЈЕ преку своите овластени сметководители ги врши сите сметководствени услуги за големи,средни и мали трговски друштва,непрофитни организации,трговци поединци:
-Финансиско сметководство
-Производствени калкулации
-Малопродажба и големопродажба со повеќе магацини
-Девизно работење
-Пресметка на плати и МПИН
-Пресметка на ДДВ
-Пресметка на Е-ПЕРСОНАЛЕН ДАНОК
-Пријава/одјава во АВРМ и ФЗОМ
-Регистрација на фирми
-Изработка на бизнис планови
-Ликвидација на фирми
-Даночно советувањe и обуки

Контакт:
078/504-376 Драган Радески
маил:
did.info2019@gmail.com

Огласи од: ДиД ЕКСПЕРИЕНС ДОО СКОПЈЕ

ДиД ЕКСПЕРИЕНС ДОО СКОПЈЕ

УЛ.Драгиша Мишовиќ 1-2/1 Скопје
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  ДиД ЕКСПЕРИЕНС ДОО СКОПЈЕ (претпријатие)

Потврден огласувач