1 / 4
Prodavam Pravosmukalka BOSCH
1.200 МКД
17.06.2019 19:01

Струга / Струга

Smukalkata e vo Top Sostojba...
Mnogu Malce Koristena...
Kako Nova...
Raboti Besprekorno...

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070 842 771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам