1 / 10
Toyota Avensis 2.0d4d executive
16.500 €
Цената е фиксна
28.12.2021 13:23

Аеродром / Скопје

Марка:

Toyota

Модел:

Avensis

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kupena od Toyota Skopje i servisirana samo vo Toyota Skopje, so garancija do 2023 godina. Neregistrirana. Mali grebanici na desna predna vrata.
Executive nivo na oprema:
- dvozonska klima
- start/stop kopche
- rikverc kamera
- tempomat
- 7" board kompjuter
- usb prikluchok
- aux prikluchok
- halogen maglenki
- follow me home svetla
- senzor za dozhd
- 6 brzinski menuvach
- motor so lanec
- opcija za instalacija na navigacija
- bluetooth prikluchok
- zimni gumi
- letni gumi
Luksuzna i ekonomichna limuzina so pominati 53000km.

Info iskluchivo na 078219699.

Cenata e fiksna.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075455156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам