1 / 2
Se prodavaat pcelni semejstva i Nukleusi (rojaci)
1 €
31.10.2020 16:47

Неготино / Неготино

Se prodavaat Pcelni sermejstva i Nukleusi (vestacki i prirodno - roevi ) so pet ramki . Cenata e po dogovor na telefon 076 408 619

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076408619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам