Logo

GUMA CONTINENTAL - 225 50 R17 Letna

Број на оглас: 3297801 | Објавен на: 15.09.2019, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
2.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Guma continental 1 komad 225 50 R17
Proizvedena 2015 odlicna shara!


  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  Tetovo Ivica

Потврден огласувач