Logo

KIA Sorento CRDI

Број на оглас: 3297830 | Објавен на: 14.09.2019, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.800 €
4.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kia Sorento 2.5 crdi vo odlicna sostojba
Bez Mana!!!
Kontakt Broj 070377421 070377421
070377421 070377421

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ljupco

Потврден огласувач