1 / 5
Pllac
100 €
18.06.2019 00:56

Тетово / Тетово

Квадратура:

1165 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Pllaci shitet ne afersi te teleferikut ne tetov Pllaci esht ne rugen kryesore tetov kodraa e diellit.
Pllaci posedon gjith dukumentacionin dhe esht I pershtatshem per puntori Bazent shtepi cmimi 100,000 Eur ju lutem vec persona serioz mundet edhe ndrim.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ibrahim
Потврден огласувач
071849123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам