1 / 7
Pllaci
15 €
18.06.2019 01:12

Тетово / Тетово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Shitet pllac Afer restorant Sharit ne Lisec pllaci gjendet reth ruge esht I pershtatshem per vikend shtepi 15 Eur per kvadrat mundet edhe ndrim.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ibrahim
Потврден огласувач
071849123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам