1 / 5
Solaren Power Bank
699 МКД
31.07.2020 16:29

Гази Баба / Скопје

☀⚡ Соларен и електричен полнач (Power Bank) ⚡☀

=== ЗА САМО 699 ДЕН. ===

✅ Два USB излези и лед светло!
✅ Потребна Ви е само сончева енергија/светлина за да го наполните својот смарт уред.
⛰🏖 Погоден за излети, планинарење, велосипедизам, риболов, патувања и др. 🚴‍♂✈
*** 💦 Уредот е водоотпорен! 💦 ***
5000mAh
==========================
⤵️Како да нарачувате
📩Или пишете ни во порака📩
✔️вашето Име, адреса и телефонски број
🚛Достава до вашиот дом (140мкд)

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

.
Потврден огласувач
071541541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам