1 / 7
Se prodava vednas vseliva kuka
80.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2019 09:04

Штип / Штип

Број на соби:

4,5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Се продава веднаш вселива куќа во населба Баби.
ПВЦ прозори со алу ролетни ,Централно парно греење,сончев колектор и мн др.
За информации на телефон или вибер
+4917622155215 Дарко

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar Dimitrov
Потврден огласувач
078411237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам