Logo

Се издава Апартман

Број на оглас: 3298376 | Објавен на: 29.08.2019, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Греење: Нема

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава комплетно уреден и наместен
апартман .
Апартманот располага со 3 кревети , опремена кујна, купатило, тв, кабловска,интернет , паркинг , тераса итн.
Се наоѓа на 10 мин до центар (пешки) во населба Влашка Маала кај чинарот(меѓу автобуска и болница)
За повеќе информации на тел.број : 078355858

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач