Logo

ИТНО СЕ ПРОДАВА

Број на оглас: 3298388 | Објавен на: 20.09.2020, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 130 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Боро Шаин 36 Охрид

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во срцето на Охрид, во Варош. Куќата е со поглед на Охридско езеро, Самуиловите тврдини, во непосредна близина на Античкиот театар. Има голем двор и сопствена гаража. Приодот е директно од улица. Документација според законските прописи. Информации на телефон 075298388 Климе

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Silvana

Потврден огласувач