Logo

Man tga 18.440

Број на оглас: 3298443 | Објавен на: 08.11.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava man tga 18.440 euro 5 2006 god. Registriran na bugarski tabli redovno servisiran. tip top. Retarder. Avtomatik. Moze i ZAMENA. za poveke info na tel. 078 322 481

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач