Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste
По Договор
24.05.2023 21:49

Охрид / Охрид

Квадратура:

2 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo neposredna blizina na toaletite i prodavnicata .
Prikolkata e opremena so pribor za jadenje , frizider , spored mijalnik so boljerce .


Za povekje informacii kontaktirajte ne na telefon 071 315 518 Katerina
078 446 052 Ivana

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Katerina
Потврден огласувач
071315518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам