1 / 2
Geox konduri
1.500 МКД
19.06.2019 14:15

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Салонки

Големина:

41

Боја:

Црна

Geox salonki ednash noseni, udobni pogodni za shiroka noga, br. 41 crni kozeni.
Biljana 075362258

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075362258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам