1 / 2
Adam's balentanki.
1.000 МКД
19.06.2019 14:19

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

41

Боја:

Сребрена

Adam's shoes baletanki, kozeni, mnogu malku noseni. Biljana

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075362258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам