1 / 4
Prodavam elementi za dnevna soba
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2019 16:21

Неготино / Неготино

PRODAVAM
- Dvosed
- Fotelja
- Plakar za obleka
- Grealica za kupatilo (nova neupotrebuvana)
vo odlicna sostojba
POVOLNO
076/226-900

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Andrijana
Потврден огласувач
076226900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам