1 / 1
PICA majstor so EU dokumenti
1 €
Цената не е фиксна
23.10.2022 17:04

Битола / Битола

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

baram rabota za STRANSTVO kako;


PICA MAJSTOR,SKARAGJIJA,PEKAR I POMOSEN KUVAR



Viber ;46793489817
ili na;....... o75 81 24 25

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

/
Потврден огласувач
075812425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам