Motor
550 €
Цената не е фиксна
28.10.2019 02:52

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

/

Километри:

10000

Se prodava motor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tihomir
Потврден огласувач
076 202 038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам