Logo

Smart ForFour1.5 CDI 68ks panorama krov

Број на оглас: 3299814 | Објавен на: 16.05.2020, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForFour

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Smart forfour 1.5cdi 50kw/68ks
kolata ima 120.000 realni kilometri
uvoz od germanija
klima ,elektrika na prozori elektrika na tetrovzori,kozen volan i mnogu druga oprema

Info ;Dragi 070/243-206
Info ;Jovce 076/441-659

 Скопје    Општина:Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач