1 / 5
DUCATI 999
5.900 €
07.08.2020 17:54

Тетово / Тетово

Марка:

Ducati

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

999

Километри:

5000

Proizveden 2007 prva registracija 2008 , so pominati 7700km 2 predni zapcanici so 14 i 15 zaba. Nov akumulator i iridium svekici,vo odlicna sosojba. Na 9.7.2016 vgraden nov Dominator auspuh perfekten zvuk...

aprilia agusta ktm honda yamaha kawasaki kimco harley davidson indian

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070205010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам