Logo

Дормео Мемосан над душек roll up 3+2

Број на оглас: 3300057 | Објавен на: 16.08.2019, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.400 МКД
4.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


се продава Дормео Мемосан наддушек roll up 3 2 со димензија 180х200 см, со мемори пена 2 см и ecocell пена 3 см. пресвлеката е 3d airmesh ткаенина која се пере на 40 '. истиот моментално во продажба е 10.000,00 ден.

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Огласувач

Потврден огласувач