1 / 12
Se izdavaat Studia vo Raca-Ohrid
1 МКД
17.08.2022 14:16

Охрид / Охрид

Studiata se opremeni kompletno sekoe zasebno, ima parking i odlicen pogled na gradot i ezeroto nasproti kubalibre i kadmo

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070261826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам