Logo

Opel Corsa 1.3 cdti

Број на оглас: 3300181 | Објавен на: 15.10.2019, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 2.999 €
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa C 1.3 cdti (korsa)
2006g
108000km
full oprema
Klimaautomatik itn.
odlicna sostojba za godinite
Plateni site davacki do registracija
Vredi da se vidi
proba i proverka kade sakate
Ima prostor za dogovor okolu cenata
‼️na lice mesto ‼️
Kontakt Tel.
070708107

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Goce

Потврден огласувач