1 / 12
Се изнајмува апартман (Вељаноски)
По Договор
07.09.2022 21:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Спрат:

2

Греење:

Друго

Вилата "Вељаноски" e лоцирана во населбата Видобишта во мирниот дел на градот Охрид. Ви овозможува можност за мирен, удобен одмор со прекрасен поглед на градот и езерото. Оддалеченаста од центарот на градот е 5 минути со кола, на 3 мин со кола од автобуската станица, 12км од Охридскиот аеродром и 3км од најблиската плажа.
Располага со 1 комфорен апартман, модерен , целосен опремен .

- Апартаман : Е лоциран на вториот спрат. Има посебен влез.
Големина 75м2.
Располага со 1 спална соба со 1 брачен кревет плус уште 1 кревет.
Има комплетно опремена кујна, сопствено купатило, две клими, тераса со поглед на градот и езерото, интернет, ТВ.
Бесплатен паркинг во склопот на вилата.

Контакт: 078-342-797 / 078-346-139

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Vito
Потврден огласувач
078342797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам