Baram Burekdjija
1 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 09:59

Чаир / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram Burekdjija
Kontakt Telefon
Sve informacije na TELEFON
070 432 840

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Toshiba
Потврден огласувач
078299435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам