1 / 12
Satori Konjopoi osvetluvanje efekti
1 €
21.06.2019 11:12

Кисела Вода / Скопје

Raspolagame so vrvna oprema za sekakov vid na proslavi i svecenosti.....
Satori so razlicni dimenzi...

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
078433533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам