Градинарскиот центар Фоја вработува градинари.
17.000 МКД
21.06.2019 11:24

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Земјоделство, Шумарство, Природата

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

-За работа на терен - Одржување и уредување на дворови.
-За работа во градинарски центар

Предност имаат кандидати кои имаат познавање во областа на хортикултурата.
Пријавени, со почетна плата 17.000 ден
Сите заинтересирани кандидати може да испратат кратка биографија на: info@foja.com.mk
Или контактирајте не на :
+389 2 2772 046 / +389 78 362 969
- Секој работен ден 9-14ч.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Foja KO
Потврден огласувач
38978362969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам