1 / 4
ITNOOO - Plac od 90m2 pokraj Treska!!!!
18.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 14:25

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

90 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam plac 90m2 pokraj Treska s. Dolni Manastirec, Makedonski Brod so struja, voda, odvod i kanalalizacija resena vednas do kafana IZVOR.
Prikolka Bustner 5.5m , kupatilo, i cela pokuknina, camec i penta TOMOS 4 nova od Germanija!!!
Info na 076 914126 Toni

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tonci
Потврден огласувач
076 914126
Испрати Е-маил до огласувачот

Uvoz od GERMANIJA

1 €

SAMO ZA MERAKLII

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам