1 / 4
FAB Mercedes 1994 dizel 88Kw
По Договор
22.06.2019 18:03

Дебар / Дебар

Fab Mercedes kamion 1994 god. 88Kw dizel so sina boja. Voziloto e tovarno i kiper. Cena po dogovor
Bajram - 077857282

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Bajram
Потврден огласувач
077857282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам