1 / 12
Villa Marija
1 МКД
Цената не е фиксна
09.09.2022 14:46

Охрид / Охрид

Издавам реновирани апартмани и соби на 300m од плажата Метропол.
*Вилата има паркинг
Секоја соба располага со:
*WI-FI
*ТV
*Сопствено купатило ( пешкири за секое лице и производи за лична хигиена. )
*Тераса.
Дворот е опремен со скара, кујна и место за одмор и релаксација за деца и возрасни.
Локација - Населба Долно Коњско ( кај хотелите Метропол и Белви )Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Pana
Потврден огласувач
071396300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам