Logo

Bandazi R15 5x112

Број на оглас: 3301982 | Објавен на: 03.01.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se odlicni R15 5x112 pasirat na Passat Golf 5/6/7 Audi za poveke info na 070/624/920

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 antonio

Потврден огласувач