Logo

Bandazi R15 Berlingo 4x108

Број на оглас: 3301986 | Објавен на: 13.01.2020, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se odlicni se prodavat samo bandazite 4komada R15 4x108 za poveke info na 070/624/920

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 antonio

Потврден огласувач