Logo

Prodavam stan ili menuvam za stan vo skopje

Број на оглас: 3302152 | Објавен на: 11.11.2019, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 48 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 860 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava stan vo Ohrid na ul.Pitu Guli nasproti crkva Sv. Gorgija

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Mitko

Потврден огласувач