1 / 4
Frizideri
1 €
20.07.2021 18:14

Струмица / Струмица

se prodavat dva frizideri vo odlicna sostojba.Edniot e na fioki zamrznivac.A drugiot e obicen

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Natka
Потврден огласувач
078309746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам