Logo

Tri meseci star full pack

Број на оглас: 3302489 | Објавен на: 20.07.2019, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Motorola

Модел: Motorola one 4gb ram 64 ROM

Боја: White

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 125 €
130 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ekstra socuvan nema znaci na koristenje.Moze I zamena so moja ili vasa doplata

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач