Logo

Sobi za 250 den

Број на оглас: 3302604 | Објавен на: 14.08.2019, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 100 m²

Греење: Централо

Цена: 250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Se izdavaat sobi na 10 min pesh od centar. Za podetalni informacii povelete na 071/698-518 Eli

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  /00/00/00/00/

Потврден огласувач