1 / 10
Peugeot, pezo 407 2.0hdi 136hp
2.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2019 18:42

Берово / Берово

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Se prodava pezo 407, registrirana + zelen karton do 9.8.19, napraveno servis pred 6000km smeneno komplet kaisi, maslo, filtri...
Info na Viber 0038670599691

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
0038670599691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам