1 / 11
Renault megane scenic 1.6
1.500 €
23.06.2019 23:20

Берово / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Renault megane scenic 1.6 benzin, vo odlicna sostojba pali-vozi. Proizveden 1998 godina so pominati ralni 200 000 km.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
070315036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам